dlakierowcow.orlen.pl
AKTUALNOŚCI

2020 10 22

Kongres MOVE- wydarzenie odwołane

Z uwagi na sytuację epidemiczną Kongres MOVE został odwołany. „Pragniemy równocześnie zapewnić, że jesteśmy pełni pomysłów, energii i nie ustajemy w pracach nad kolejną edycją kongresu MOVE, która będzie jeszcze ciekawszym i atrakcyjnym merytorycznie spotkaniem profesjonalistów branży.

Czytaj więcej

2020 10 19

Spotkanie liderów e-mobility

21-23 października br. widzimy się na Kongresie MOVE MOBILITY & VEHICLES w Poznaniu. W związku z sytuacją epidemiczną tegoroczne spotkanie Liderów e-Mobility odbędzie się na platformie on-line.

Czytaj więcej

2020 10 16

Nowe stacje ładowania w sieci ORLEN

Sieć naszych ładowarek stale się rozwija. Uruchomiliśmy dwie nowe szybkie stacje ładowania: przy SP 1071 w Bydgoszczy, ul. Fordońska oraz przy SP 1327 w Poznaniu, ul. Piątkowska.

Czytaj więcej

2020 09 18

Szybka pomoc dla użytkowników stacji ładowania ORLEN

Nie jesteście pewni, czy sesja ładowania auta przebiega prawidłowo? Macie kłopot z obsługą ładowarki lub aplikacją ORLEN Charge? Natychmiastowa pomoc jest w zasięgu ręki! Zachęcamy do kontaktu z naszą całodobową infolinią.

Czytaj więcej

2020 09 18

Kolejne szybkie ładowarki czekają na uruchomienie

Już wkrótce sieć stacji ładowania pojazdów elektrycznych ORLEN rozszerzy się o 5 nowych punktów. Na uruchomienie czekają szybkie ładowarki DC, zlokalizowane na terenie dwóch stacji paliw w dużych miastach oraz przy trzech stacjach autostradowych.

Czytaj więcej

TwitterFacebookYoutubeInstagram