dlakierowcow.orlen.pl
EN

2021-08-10

Główna nagroda w Plebiscycie FLEET DERBY 2021

PKN ORLEN otrzymał główną nagrodę w Plebiscycie FLEET DERBY 2021 za najlepszą sieć stacji ładowania pojazdów elektrycznych w kategorii Elektromobilność/Sieć stacji ładowania pojazdów elektrycznych

Uroczysta gala, zorganizowana przez firmę Fleet Meetings, wydawcę magazynu „Fleet. Auto w firmie.”, odbyła się 17 czerwca gdzie odebrano statuetkę stanowiącą wyróżnienie branżowe dla PKN ORLEN w zakresie infrastruktury stacji ładowania.

Stacje ładowania ORLEN obsługują wszystkie typy pojazdów elektrycznych oferowanych na rynku europejskim. Każda stacja o mocy do 50 kW lub 100 kW w zależności od lokalizacji, wyposażona jest w 3 rodzaje złącz. Większość naszych ładowarek znajduje się przy stacjach paliw ORLEN, dzięki czemu ładując samochód możesz skorzystać z oferty Stop Cafe.

Dzięki aplikacji mobilnej ORLEN Charge masz w zasięgu ręki dostęp do szybkich ładowarek, w każdej chwili możesz zobaczyć, które złącza są aktualnie dostępne na danej ładowarce oraz rozpocząć i zakończyć sesje ładowania w dowolnym momencie. Aplikacja umożliwia również sprawdzenie poziomu naładowania oraz mocy z jaką ładuje się twój pojazd. Masz dostęp do historii swoich sesji ładowania, a także zapewniony kontakt z infolinią ORLEN 24/7 w razie problemu z ładowarką. 

Fleet Derby to plebiscyt internetowy, dedykowany zarówno dostawcom rynkowym, jak i jego odbiorcom. Plebiscyt ma na celu prezentację zespołów flotowych, fleet managerów, a także promocję dostawców produktów i usług dostępnych na polskim rynku, które kształtują rynek flotowy oraz mają realny wpływ na rozwój branży motoryzacyjnej, leasingowej i flotowej.

Fleet_Derby.jpg


TwitterFacebookYoutubeInstagram